yebunu.com
ENYakınımda bul

Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 170₺
Özet
Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 170₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Doymix, Atakumyenimahalle, Samsun 3.9%462Doymix Dönerfevzicakmak, Kars 3.5%273Doymix, Atakumkorfez, Samsun 3.4%28

En iyi Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) adreslerini karşılaştır.

Samsun · Bafra1 restoranSamsun · Atakum1 restoranKars · Merkez1 restoranSamsun · İlkadım1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~170₺.

Türkiye'de en iyi Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Doymix, Atakum (Samsun) öne çıkıyor.

Doymix Tavuk Döner Dürüm (90 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler