yebunu.com
ENYakınımda bul

Double Malzemeli Karışık Menü

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 700₺
Özet
Double Malzemeli Karışık Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 700₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Double Malzemeli Karışık Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kırıntımcamtepe, İzmir 4.0%80

En iyi Double Malzemeli Karışık Menü nerede?

İlçendeki en iyi Double Malzemeli Karışık Menü adreslerini karşılaştır.

İzmir · Narlıdere1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Double Malzemeli Karışık Menü kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~700₺.

Türkiye'de en iyi Double Malzemeli Karışık Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kırıntım (İzmir) öne çıkıyor.

Double Malzemeli Karışık Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler