yebunu.com
ENYakınımda bul

Doritoslu Sushi Porsiyon

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 375₺
Özet
Doritoslu Sushi Porsiyon, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 375₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Doritoslu Sushi Porsiyon adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiğ Köfte Dünyası, Çukurovayurt, Adana 3.7%40

En iyi Doritoslu Sushi Porsiyon nerede?

İlçendeki en iyi Doritoslu Sushi Porsiyon adreslerini karşılaştır.

Antalya · Konyaaltı2 restoranSamsun · İlkadım1 restoranAdana · Çukurova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Doritoslu Sushi Porsiyon kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~375₺.

Türkiye'de en iyi Doritoslu Sushi Porsiyon nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiğ Köfte Dünyası, Çukurova (Adana) öne çıkıyor.

Doritoslu Sushi Porsiyon fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler