yebunu.com
ENYakınımda bul

Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
12 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 155₺
Özet
Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 12 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 155₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Ziyafet Çiğköfteaskent, Tekirdağ 4.3%682Çiğ Köfteci Sırrı Ustafevzi cakmak, İstanbul 3.8%253Çiğköfteci Sait, Tepebaşıtunali, Eskişehir 3.6%25

En iyi Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Pendik2 restoranOrdu · Altınordu1 restoranÇanakkale · Biga1 restoranSinop · Merkez1 restoranİstanbul · Avcılar1 restoranEskişehir · Tepebaşı1 restoranAnkara · Çankaya1 restoranİstanbul · Arnavutköy1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranTekirdağ · Çorlu1 restoranKocaeli · İzmit1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~155₺.

Türkiye'de en iyi Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Ziyafet Çiğköfte (Tekirdağ) öne çıkıyor.

Doritoslu Mega Dürüm (140 Gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler