Dexas Burger
Şehrimde en iyisini bul →1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 800₺
Özet
Dexas Burger, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 800₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Dexas Burger adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Dexas Burger nerede?
İlçendeki en iyi Dexas Burger adreslerini karşılaştır.
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Dexas Burger kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~800₺.
Türkiye'de en iyi Dexas Burger nerede?+
Dexas Burger fiyatları nereden geliyor?+
Popüler bölgeler