yebunu.com
ENYakınımda bul

Dereotlu El Açaması Poğaça

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 45₺
Özet
Dereotlu El Açaması Poğaça, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 45₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Dereotlu El Açaması Poğaça adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Bella Lunayenisehir, Kocaeli 4.1%13

En iyi Dereotlu El Açaması Poğaça nerede?

İlçendeki en iyi Dereotlu El Açaması Poğaça adreslerini karşılaştır.

Kocaeli · İzmit1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Dereotlu El Açaması Poğaça kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~45₺.

Türkiye'de en iyi Dereotlu El Açaması Poğaça nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Bella Luna (Kocaeli) öne çıkıyor.

Dereotlu El Açaması Poğaça fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler