yebunu.com
ENYakınımda bul

Depresan Waffle

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 414₺
Özet
Depresan Waffle, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 414₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Depresan Waffle adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Waffle Bowl, Beşiktaşulus, İstanbul 4.4%02World Waffle & Kumpirfevzi cakmak, İstanbul 4.3%533Magic Waffleyeni, Kocaeli 4.1%334Galata Kumpir & Wafflefevzi cakmak, İstanbul 3.6%24

En iyi Depresan Waffle nerede?

İlçendeki en iyi Depresan Waffle adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Tuzla3 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranKocaeli · Çayırova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Depresan Waffle kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~414₺.

Türkiye'de en iyi Depresan Waffle nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Waffle Bowl, Beşiktaş (İstanbul) öne çıkıyor.

Depresan Waffle fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler