yebunu.com
ENYakınımda bul

Damar (Kırkkat ve Karın Etinden)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Damar (Kırkkat ve Karın Etinden), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Damar (Kırkkat ve Karın Etinden) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Şırdancı Kemalkocavezir, Adana 4.4%100

En iyi Damar (Kırkkat ve Karın Etinden) nerede?

İlçendeki en iyi Damar (Kırkkat ve Karın Etinden) adreslerini karşılaştır.

Adana · Seyhan1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Damar (Kırkkat ve Karın Etinden) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Şırdancı Kemal (Adana) öne çıkıyor.

Damar (Kırkkat ve Karın Etinden) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler