yebunu.com
ENYakınımda bul

Cup Waffle'ını Kendin Oluştur

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 200₺
Özet
Cup Waffle'ını Kendin Oluştur, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 200₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Cup Waffle'ını Kendin Oluştur adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Brüxella Waffleosmangazi, İzmir 3.6%30

En iyi Cup Waffle'ını Kendin Oluştur nerede?

İlçendeki en iyi Cup Waffle'ını Kendin Oluştur adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Cup Waffle'ını Kendin Oluştur kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~200₺.

Türkiye'de en iyi Cup Waffle'ını Kendin Oluştur nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Brüxella Waffle (İzmir) öne çıkıyor.

Cup Waffle'ını Kendin Oluştur fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler