yebunu.com
ENYakınımda bul

Crunch Hot Dog

Şehrimde en iyisini bul →
15 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 300₺
Özet
Crunch Hot Dog, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 15 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 300₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Crunch Hot Dog adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Abrakadabra Burgernisbetiye, İstanbul 4.2%672Abrakadabra Burgernisbetiye, İstanbul 4.0%50

En iyi Crunch Hot Dog nerede?

İlçendeki en iyi Crunch Hot Dog adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sarıyer11 restoranİstanbul · Beşiktaş2 restoranDüzce · Merkez1 restoranİstanbul · Şişli1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Crunch Hot Dog kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~300₺.

Türkiye'de en iyi Crunch Hot Dog nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Abrakadabra Burger (İstanbul) öne çıkıyor.

Crunch Hot Dog fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler