yebunu.com
ENYakınımda bul

Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 392₺
Özet
Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 392₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Sandyİstanbul 4.0%56

En iyi Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç nerede?

İlçendeki en iyi Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç adreslerini karşılaştır.

Sakarya · Serdivan2 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~392₺.

Türkiye'de en iyi Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Sandy (İstanbul) öne çıkıyor.

Çıtır Tavuklu Ciabatta Sandviç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler