yebunu.com
ENYakınımda bul

Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Anka Fastfoodkaraagac ovunduk, Hatay 4.5%43

En iyi Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.) adreslerini karşılaştır.

Hatay · İskenderun1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Anka Fastfood (Hatay) öne çıkıyor.

Çıtır Tavuk Göğüs (350 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler