yebunu.com
ENYakınımda bul

Çıtır Karides Salatası

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 488₺
Özet
Çıtır Karides Salatası, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 488₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çıtır Karides Salatası adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Salad Timeİstanbul 4.7%682City Salads19 mayis, İstanbul 4.5%70

En iyi Çıtır Karides Salatası nerede?

İlçendeki en iyi Çıtır Karides Salatası adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Şişli2 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çıtır Karides Salatası kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~488₺.

Türkiye'de en iyi Çıtır Karides Salatası nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Salad Time (İstanbul) öne çıkıyor.

Çıtır Karides Salatası fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler