Çilek Rüyası Magnolia
Şehrimde en iyisini bul →4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 312₺
Özet
Çilek Rüyası Magnolia, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 312₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Çilek Rüyası Magnolia adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Çilek Rüyası Magnolia nerede?
İlçendeki en iyi Çilek Rüyası Magnolia adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Üsküdar1 restoranİstanbul · Kadıköy1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Çilek Rüyası Magnolia kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~312₺.
Türkiye'de en iyi Çilek Rüyası Magnolia nerede?+
Çilek Rüyası Magnolia fiyatları nereden geliyor?+