yebunu.com
ENYakınımda bul

Çikolatalı Venezuella Trileçesi

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı
Özet
Çikolatalı Venezuella Trileçesi, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çikolatalı Venezuella Trileçesi adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Dos Bakeryerenkoy, İstanbul 4.5%782Dos Bakerymurat reis, İstanbul 4.3%67

En iyi Çikolatalı Venezuella Trileçesi nerede?

İlçendeki en iyi Çikolatalı Venezuella Trileçesi adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy1 restoranİstanbul · Üsküdar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Çikolatalı Venezuella Trileçesi nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Dos Bakery (İstanbul) öne çıkıyor.

Çikolatalı Venezuella Trileçesi fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler