yebunu.com
ENYakınımda bul

Çikolatalı Şekerpare (250 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 200₺
Özet
Çikolatalı Şekerpare (250 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 200₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Cumhuriyet Tatlıcısıkorfez, Kocaeli 4.4%72

En iyi Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) adreslerini karşılaştır.

Konya · Selçuklu1 restoranKütahya · Tavşanlı1 restoranİstanbul · Zeytinburnu1 restoranKocaeli · Başiskele1 restoranİstanbul · Esenler1 restoranİstanbul · Güngören1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~200₺.

Türkiye'de en iyi Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Cumhuriyet Tatlıcısı (Kocaeli) öne çıkıyor.

Çikolatalı Şekerpare (250 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler