yebunu.com
ENYakınımda bul

Çikolatalı Profiterol (1 kg.)

Şehrimde en iyisini bul →
86 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 990₺
Özet
Çikolatalı Profiterol (1 kg.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 86 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 990₺. En uygun şehir Adana (~610₺), en pahalı Kocaeli (~1.253₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda +%8 zam gözlendi.

Temmuz990₺
Ağustos1.070₺+%8
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 28 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 990₺.

İstanbul1.175₺
Ankara805₺
Kocaeli1.253₺
İzmir850₺
Adana610₺

Türkiye'de en beğenilen Çikolatalı Profiterol (1 kg.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Profiterol Atöltesialikahya fatih, Kocaeli 4.5%432Ömer Chef Profiterol, Çankayatinaztepe, Ankara 4.4%1003La Perla İstanbul Profiterolİzmir 4.2%244Profiterol Atölyesiaydintepe, İstanbul 4.2%205Cookistanbul & Profiterolİstanbul 4.2%40

En iyi Çikolatalı Profiterol (1 kg.) nerede?

İlçendeki en iyi Çikolatalı Profiterol (1 kg.) adreslerini karşılaştır.

Ankara · Sincan8 restoranAnkara · Çankaya5 restoranİstanbul · Ataşehir5 restoranİstanbul · Beylikdüzü4 restoranİstanbul · Üsküdar3 restoranİstanbul · Beykoz3 restoranKocaeli · İzmit3 restoranİstanbul · Tuzla3 restoranAnkara · Yenimahalle3 restoranİstanbul · Pendik2 restoranKayseri · Melikgazi2 restoranİstanbul · Bağcılar2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çikolatalı Profiterol (1 kg.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~990₺. En uygun şehir Adana (~610₺), en pahalı Kocaeli (~1.253₺).

Türkiye'de en iyi Çikolatalı Profiterol (1 kg.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Profiterol Atöltesi (Kocaeli) öne çıkıyor.

Çikolatalı Profiterol (1 kg.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler