Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta
Şehrimde en iyisini bul →59 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 855₺
Özet
Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 59 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 855₺. En uygun şehir Ankara (~838₺), en pahalı İzmir (~960₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 855₺.
Türkiye'de en beğenilen Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Hisaroğlu Unlu Mamülleribozyaka, İzmir★ 4.5%142Deniz PastaneleriAnkara★ 4.4%1003Elysia Pasta EviAnkara★ 4.3%464Erdem Pastane & Dondurmaplevne, Ankara★ 4.3%235Özgür Fırın Kafeatasehir, İzmir★ 4.2%406Cremart Patisseriegaziosmanpasa, Ankara★ 4.1%507Tuğçe Unlu Mamüller, Pasta & Aperatifbostanli, İzmir★ 4.0%218Mavi Tuna Pasta & Bistroaydinlikevler, Ankara★ 3.9%119Elif Pastaneleriseyyid omer, İstanbul★ 3.2%12
En iyi Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta nerede?
İlçendeki en iyi Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta adreslerini karşılaştır.
Ankara · Çankaya10 restoranAnkara · Sincan10 restoranİzmir · Karşıyaka7 restoranAnkara · Etimesgut4 restoranAnkara · Altındağ3 restoranİstanbul · Kartal2 restoranİstanbul · Fatih2 restoranAnkara · Mamak2 restoranAnkara · Yenimahalle2 restoranİzmir · Konak2 restoranİzmir · Karabağlar2 restoranKaraman · Merkez2 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~855₺. En uygun şehir Ankara (~838₺), en pahalı İzmir (~960₺).
Türkiye'de en iyi Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta nerede?+
Çikolatalı Muzlu Yaş Pasta fiyatları nereden geliyor?+