Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz)
Şehrimde en iyisini bul →10 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 159₺
Özet
Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 10 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 159₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Adıyamanlı Çiğ Köfteci Yusuf Ustainonu, İstanbul★ 4.5%332Battalbey Çiğ Köfte, Bornovakosukavak, İzmir★ 4.4%80
En iyi Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) nerede?
İlçendeki en iyi Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) adreslerini karşılaştır.
İzmir · Bornova2 restoranEskişehir · Tepebaşı1 restoranAntalya · Alanya1 restoranİzmir · Konak1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranAnkara · Yenimahalle1 restoranAntalya · Korkuteli1 restoranİstanbul · Bahçelievler1 restoranİstanbul · Bakırköy1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~159₺.
Türkiye'de en iyi Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) nerede?+
Çiğköfte (250 gr) (Garnitürsüz) fiyatları nereden geliyor?+