Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.)
Şehrimde en iyisini bul →6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 367₺
Özet
Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 367₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) adreslerini karşılaştır.
Manisa · Turgutlu1 restoranİstanbul · Pendik1 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranİstanbul · Eyüpsultan1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranTekirdağ · Çorlu1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~367₺.
Türkiye'de en iyi Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) nerede?+
Çiğ Köfte Dürüm (400 gr.) fiyatları nereden geliyor?+