yebunu.com
ENYakınımda bul

Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik)

Şehrimde en iyisini bul →
41 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 218₺
Özet
Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 41 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 218₺. En uygun şehir Ankara (~180₺), en pahalı İstanbul (~410₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 218₺.

Antalya268₺
Ankara180₺
İstanbul410₺
Bursa228₺
Eskişehir198₺

Türkiye'de en beğenilen Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiğköfteci Ömer Usta, İskenderunismet inonu, Hatay 4.2%162Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Ustagunaydin, Balıkesir 4.1%173Bol Bol Çiğ Köftecumhuriyet, Tekirdağ 3.9%204Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybakaziziye, Ankara 3.4%38

En iyi Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) nerede?

İlçendeki en iyi Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) adreslerini karşılaştır.

Antalya · Konyaaltı5 restoranİstanbul · Pendik3 restoranBursa · Osmangazi3 restoranEskişehir · Odunpazarı3 restoranAnkara · Çankaya3 restoranBalıkesir · Bandırma2 restoranOrdu · Fatsa2 restoranAdana · Yüreğir1 restoranAnkara · Keçiören1 restoranTrabzon · Ortahisar1 restoranBolu · Merkez1 restoranSamsun · Terme1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~218₺. En uygun şehir Ankara (~180₺), en pahalı İstanbul (~410₺).

Türkiye'de en iyi Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiğköfteci Ömer Usta, İskenderun (Hatay) öne çıkıyor.

Çiğ Köfte (200 gr.) (1 Kişilik) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler