yebunu.com
ENYakınımda bul

Çift Lavaş Antakya Zurna

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Çift Lavaş Antakya Zurna, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Çift Lavaş Antakya Zurna adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Köz - Mix Gece Dönericumhuriyet, Adana 4.6%802Baykuş Gece Dönerikaracaoglan, Adana 3.9%46

En iyi Çift Lavaş Antakya Zurna nerede?

İlçendeki en iyi Çift Lavaş Antakya Zurna adreslerini karşılaştır.

Adana · Kozan2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çift Lavaş Antakya Zurna kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺.

Türkiye'de en iyi Çift Lavaş Antakya Zurna nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Köz - Mix Gece Döneri (Adana) öne çıkıyor.

Çift Lavaş Antakya Zurna fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler