yebunu.com
ENYakınımda bul

Chocolate Bowl Xl

Şehrimde en iyisini bul →
48 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 380₺
Özet
Chocolate Bowl Xl, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 48 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 380₺. En uygun şehir Ankara (~380₺), en pahalı Antalya (~380₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 380₺.

Ankara380₺
İstanbul380₺
Antalya380₺

Türkiye'de en beğenilen Chocolate Bowl Xl adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Ekspres Tatlı KültürAntalya 4.6%942Ekspres Tatlı Ovacık Mahovacik, Ankara 4.6%583Ekspres Tatlısirinyali, Antalya 4.6%1004Ekspres TatlıAntalya 4.5%925Ekspres Tatlısursuru, Elazığ 4.4%806Ekspres Tatlıseymen, Kocaeli 4.4%837Ekspres Tatlı Alanyasekerhane, Antalya 4.4%608Ekspres Tatlıyesilova, Ankara 4.4%669Ekspres Tatlı Coffee & Dessertbosna hersek, Konya 4.3%8010Ekspres Tatlıturkali, İstanbul 4.3%62

En iyi Chocolate Bowl Xl nerede?

İlçendeki en iyi Chocolate Bowl Xl adreslerini karşılaştır.

Ankara · Çankaya6 restoranAnkara · Etimesgut4 restoranTrabzon · Ortahisar3 restoranAntalya · Kepez2 restoranAnkara · Yenimahalle2 restoranAnkara · Sincan2 restoranAnkara · Altındağ2 restoranİstanbul · Başakşehir2 restoranAntalya · Muratpaşa2 restoranİstanbul · Şişli2 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranAntalya · Alanya2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Chocolate Bowl Xl kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~380₺. En uygun şehir Ankara (~380₺), en pahalı Antalya (~380₺).

Türkiye'de en iyi Chocolate Bowl Xl nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Ekspres Tatlı Kültür (Antalya) öne çıkıyor.

Chocolate Bowl Xl fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler