Chicken Mexico
Şehrimde en iyisini bul →21 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 474₺
Özet
Chicken Mexico, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 21 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 474₺. En uygun şehir Adana (~420₺), en pahalı İstanbul (~499₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 474₺.
Türkiye'de en beğenilen Chicken Mexico adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Chicken Mexico nerede?
İlçendeki en iyi Chicken Mexico adreslerini karşılaştır.
Adana · Seyhan6 restoranİstanbul · Esenyurt3 restoranAdana · Çukurova3 restoranMersin · Yenişehir2 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Maltepe1 restoranİstanbul · Bahçelievler1 restoranAnkara · Çankaya1 restoranGaziantep · Şahinbey1 restoranGaziantep · Şehitkamil1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Chicken Mexico kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~474₺. En uygun şehir Adana (~420₺), en pahalı İstanbul (~499₺).
Türkiye'de en iyi Chicken Mexico nerede?+
Chicken Mexico fiyatları nereden geliyor?+