yebunu.com
ENYakınımda bul

Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası

Şehrimde en iyisini bul →
47 restoran tarandı
Özet
Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 47 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Saloon Burgersahrayi cedit, İstanbul 4.0%452Saloon Burgerkaradeniz, İstanbul 3.9%353Saloon Burgerarabacialani, Sakarya 3.9%204Saloon Burgerosmaniye, Bursa 3.9%295Saloon Burgermebusevleri, Ankara 3.8%506Saloon Burgermesrutiyet, Ankara 3.7%237Saloon Burgeratakoy 7 8 9 10 kisim, İstanbul 3.7%368Saloon Burgersancaktepe, İstanbul 3.7%369Saloon Burgerkayabasi, İstanbul 3.7%4010Saloon Burgergorukle, Bursa 3.6%22

En iyi Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası nerede?

İlçendeki en iyi Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Avcılar2 restoranİstanbul · Zeytinburnu2 restoranİstanbul · Bağcılar2 restoranAnkara · Altındağ2 restoranİstanbul · Üsküdar2 restoranSakarya · Serdivan2 restoranİstanbul · Bahçelievler2 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranAnkara · Çankaya2 restoranİstanbul · Bakırköy2 restoranBursa · Nilüfer2 restoranTekirdağ · Çorlu2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Saloon Burger (İstanbul) öne çıkıyor.

Chicken Burger Menü + 4’lü Soğan Halkası fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler