yebunu.com
ENYakınımda bul

Chefs Special Roll (8 Pcs.)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Chefs Special Roll (8 Pcs.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Chefs Special Roll (8 Pcs.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Mr. Sea Sushiyenidogan, Kayseri 4.1%50

En iyi Chefs Special Roll (8 Pcs.) nerede?

İlçendeki en iyi Chefs Special Roll (8 Pcs.) adreslerini karşılaştır.

Kayseri · Melikgazi1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Chefs Special Roll (8 Pcs.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Mr. Sea Sushi (Kayseri) öne çıkıyor.

Chefs Special Roll (8 Pcs.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler