yebunu.com
ENYakınımda bul

Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 550₺
Özet
Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 550₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Chicken Paradisemuradiye, Manisa 4.3%88

En iyi Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü nerede?

İlçendeki en iyi Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü adreslerini karşılaştır.

Ankara · Etimesgut2 restoranManisa · Yunusemre1 restoranAnkara · Çankaya1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~550₺.

Türkiye'de en iyi Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Chicken Paradise (Manisa) öne çıkıyor.

Cheddarlı Kemiksiz Sepet Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler