yebunu.com
ENYakınımda bul

Cevizli Saray Burma (500 Gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
38 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 430₺
Özet
Cevizli Saray Burma (500 Gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 38 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 430₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Cevizli Saray Burma (500 Gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Oba Pastanesiyenikent, Aydın 4.4%40

En iyi Cevizli Saray Burma (500 Gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Cevizli Saray Burma (500 Gr.) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karabağlar6 restoranİzmir · Bornova4 restoranİzmir · Karşıyaka3 restoranİzmir · Buca3 restoranİzmir · Konak3 restoranİzmir · Narlıdere2 restoranEskişehir · Tepebaşı2 restoranİzmir · Güzelbahçe1 restoranAnkara · Yenimahalle1 restoranİzmir · Çeşme1 restoranİzmir · Seferihisar1 restoranİzmir · Çiğli1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Cevizli Saray Burma (500 Gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~430₺.

Türkiye'de en iyi Cevizli Saray Burma (500 Gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Oba Pastanesi (Aydın) öne çıkıyor.

Cevizli Saray Burma (500 Gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler