yebunu.com
ENYakınımda bul

Cevizli (250 gr)

Şehrimde en iyisini bul →
154 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 335₺
Özet
Cevizli (250 gr), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 154 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 335₺. En uygun şehir Balıkesir (~190₺), en pahalı İstanbul (~746₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 335₺.

İstanbul746₺
Ankara325₺
Samsun204₺
İzmir200₺
Antalya225₺
Balıkesir190₺
Adana200₺

Türkiye'de en beğenilen Cevizli (250 gr) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Şahin Bey Sütlü Tatlılarsenlik, Ankara 4.4%542Şah Baklavabaris, İstanbul 4.4%583Tatlım Tatlım Baklavayeni bati, Ankara 4.4%294Tatlı Tatlımsehit osman avci, Ankara 4.4%805Sefazade Unlu Mamülleriakarbasi, Eskişehir 4.4%1006Miraç Baklavaları Cafe & Pasta, Çorluresadiye, Tekirdağ 4.4%807Sütlü Tatlımostim osb, Ankara 4.3%568Atışalanı Pilavcısı & Mantıİstanbul 4.3%439Çavuşoğulları Baklavahalkali merkez, İstanbul 4.2%7510Çıtırım Simit Pastane & Kafehisarici, Balıkesir 4.2%33

En iyi Cevizli (250 gr) nerede?

İlçendeki en iyi Cevizli (250 gr) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Şişli15 restoranİstanbul · Beşiktaş8 restoranİstanbul · Kağıthane7 restoranİstanbul · Ümraniye6 restoranİstanbul · Üsküdar6 restoranAnkara · Yenimahalle6 restoranSamsun · İlkadım6 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa5 restoranİstanbul · Beyoğlu4 restoranAntalya · Konyaaltı4 restoranİstanbul · Sarıyer4 restoranAntalya · Muratpaşa4 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Cevizli (250 gr) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~335₺. En uygun şehir Balıkesir (~190₺), en pahalı İstanbul (~746₺).

Türkiye'de en iyi Cevizli (250 gr) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Şahin Bey Sütlü Tatlılar (Ankara) öne çıkıyor.

Cevizli (250 gr) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler