Caesar Tavuklu Salata
Şehrimde en iyisini bul →13 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 505₺
Özet
Caesar Tavuklu Salata, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 13 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 505₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Caesar Tavuklu Salata adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Caesar Tavuklu Salata nerede?
İlçendeki en iyi Caesar Tavuklu Salata adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Bakırköy2 restoranİstanbul · Fatih1 restoranİstanbul · Üsküdar1 restoranMuğla · Menteşe1 restoranİzmir · Güzelbahçe1 restoranİstanbul · Kadıköy1 restoranİstanbul · Bağcılar1 restoranSakarya · Serdivan1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Caesar Tavuklu Salata kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~505₺.
Türkiye'de en iyi Caesar Tavuklu Salata nerede?+
Caesar Tavuklu Salata fiyatları nereden geliyor?+