yebunu.com
ENYakınımda bul

Boyoz(Ispanak)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 81₺
Özet
Boyoz(Ispanak), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 81₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Boyoz(Ispanak) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Meşhur Sarıyer Börekçisi Savcı Ustamehmet akif, İstanbul 3.6%24

En iyi Boyoz(Ispanak) nerede?

İlçendeki en iyi Boyoz(Ispanak) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sultanbeyli1 restoranİzmir · Karabağlar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Boyoz(Ispanak) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~81₺.

Türkiye'de en iyi Boyoz(Ispanak) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Meşhur Sarıyer Börekçisi Savcı Usta (İstanbul) öne çıkıyor.

Boyoz(Ispanak) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler