yebunu.com
ENYakınımda bul

Beş Malzemeli Kumpir

Şehrimde en iyisini bul →
12 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 429₺
Özet
Beş Malzemeli Kumpir, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 12 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 429₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Beş Malzemeli Kumpir adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Zeyno Waffleekinoba, İstanbul 3.5%13

En iyi Beş Malzemeli Kumpir nerede?

İlçendeki en iyi Beş Malzemeli Kumpir adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kartal3 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranİstanbul · Eyüpsultan2 restoranİstanbul · Ataşehir2 restoranİstanbul · Maltepe1 restoranİstanbul · Büyükçekmece1 restoranKonya · Selçuklu1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Beş Malzemeli Kumpir kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~429₺.

Türkiye'de en iyi Beş Malzemeli Kumpir nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Zeyno Waffle (İstanbul) öne çıkıyor.

Beş Malzemeli Kumpir fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler