BBQ Tavuklu Bowl
Şehrimde en iyisini bul →6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 438₺
Özet
BBQ Tavuklu Bowl, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 438₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen BBQ Tavuklu Bowl adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Mev Mutfakbaglarbasi, İstanbul★ 4.7%642Mev Mutfakyukari, İstanbul★ 4.5%553Kova Dolusu Bowl&Mezeyakacik carsi, İstanbul★ 4.5%894My Mutfak Bowlesentepe, İstanbul★ 3.9%40
En iyi BBQ Tavuklu Bowl nerede?
İlçendeki en iyi BBQ Tavuklu Bowl adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Kartal3 restoranİstanbul · Maltepe1 restoranMersin · Yenişehir1 restoranİzmir · Çiğli1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon BBQ Tavuklu Bowl kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~438₺.
Türkiye'de en iyi BBQ Tavuklu Bowl nerede?+
BBQ Tavuklu Bowl fiyatları nereden geliyor?+