yebunu.com
ENYakınımda bul

BBQ Karışık Izgara (400 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 439₺
Özet
BBQ Karışık Izgara (400 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 439₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen BBQ Karışık Izgara (400 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Has Kebap & Dürümegitim, İzmir 4.5%352Barbecue Hot Chickenegitim, İzmir 4.5%433Kanatçımegitim, İzmir 4.4%90

En iyi BBQ Karışık Izgara (400 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi BBQ Karışık Izgara (400 gr.) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Balçova6 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon BBQ Karışık Izgara (400 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~439₺.

Türkiye'de en iyi BBQ Karışık Izgara (400 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Has Kebap & Dürüm (İzmir) öne çıkıyor.

BBQ Karışık Izgara (400 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler