yebunu.com
ENYakınımda bul

Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 232₺
Özet
Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 232₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Sultanahmet Köftecisicumhuriyet, Antalya 4.3%40

En iyi Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü nerede?

İlçendeki en iyi Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü adreslerini karşılaştır.

Antalya · Alanya1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~232₺.

Türkiye'de en iyi Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Sultanahmet Köftecisi (Antalya) öne çıkıyor.

Barbekü Soslu Chicken Wrap Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler