yebunu.com
ENYakınımda bul

Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 264₺
Özet
Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 264₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Homevibekilicali pasa, İstanbul 3.9%80

En iyi Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Aliağa1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranAydın · Efeler1 restoranErzurum · Palandöken1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~264₺.

Türkiye'de en iyi Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Homevibe (İstanbul) öne çıkıyor.

Antep Fıstıklı Ekler (200 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler