yebunu.com
ENYakınımda bul

Adana Usulü Su Böreği (300 Gr)

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 382₺
Özet
Adana Usulü Su Böreği (300 Gr), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 382₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çengelköy Börekçisibeylerbeyi, İstanbul 4.3%392Çengelköy Börekçisibulgurlu, İstanbul 4.1%0

En iyi Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) nerede?

İlçendeki en iyi Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Üsküdar4 restoranEdirne · Merkez1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~382₺.

Türkiye'de en iyi Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çengelköy Börekçisi (İstanbul) öne çıkıyor.

Adana Usulü Su Böreği (300 Gr) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler