yebunu.com
ENYakınımda bul

Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Elezz Izgara Pide & Lahmacunhafsa sultan, Manisa 3.8%36

En iyi Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü nerede?

İlçendeki en iyi Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü adreslerini karşılaştır.

Manisa · Yunusemre1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Elezz Izgara Pide & Lahmacun (Manisa) öne çıkıyor.

Açılışa Özel 5'li Lahmacun Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler