yebunu.com
ENYakınımda bul

4 Mevsim Salata

Şehrimde en iyisini bul →
58 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 335₺
Özet
4 Mevsim Salata, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 58 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 335₺.
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda değişim yok gözlendi.

Haziran335₺
Temmuz335₺±%0
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 58 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Türkiye'de en beğenilen 4 Mevsim Salata adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Green Saladskocatepe, İstanbul 4.4%332Green Saladsbestelsiz, İstanbul 3.9%563Green Saladslimonlubahce, İstanbul 3.6%504Green Saladsbaris, İstanbul 3.5%205Green Saladsuniversite, İstanbul 3.5%206Green Salads, Şişlifulya, İstanbul 3.4%25

En iyi 4 Mevsim Salata nerede?

İlçendeki en iyi 4 Mevsim Salata adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy5 restoranİstanbul · Beşiktaş4 restoranİstanbul · Beylikdüzü3 restoranİstanbul · Bahçelievler3 restoranİstanbul · Bağcılar3 restoranBursa · Osmangazi2 restoranKocaeli · İzmit2 restoranİstanbul · Beykoz2 restoranAntalya · Konyaaltı2 restoranİstanbul · Zeytinburnu2 restoranİstanbul · Kağıthane2 restoranİstanbul · Güngören2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 4 Mevsim Salata kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~335₺.

Türkiye'de en iyi 4 Mevsim Salata nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Green Salads (İstanbul) öne çıkıyor.

4 Mevsim Salata fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler