yebunu.com
ENYakınımda bul

3 Peynirli Domatesli Tost

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 175₺
Özet
3 Peynirli Domatesli Tost, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 175₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen 3 Peynirli Domatesli Tost adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Pişi.comavisehir, İzmir 4.4%100

En iyi 3 Peynirli Domatesli Tost nerede?

İlçendeki en iyi 3 Peynirli Domatesli Tost adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Tuzla1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 3 Peynirli Domatesli Tost kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~175₺.

Türkiye'de en iyi 3 Peynirli Domatesli Tost nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Pişi.co (İzmir) öne çıkıyor.

3 Peynirli Domatesli Tost fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler