3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm
Şehrimde en iyisini bul →9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 350₺
Özet
3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 350₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen 3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Birbiçer Kebapguzelyali suleyman demirel bul, Adana★ 4.4%1002Ata Ciğer ÖzalAdana★ 4.0%113Birbiçer T.Özalmahfesigmaz, Adana★ 3.8%35
En iyi 3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm nerede?
İlçendeki en iyi 3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm adreslerini karşılaştır.
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon 3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~350₺.
Türkiye'de en iyi 3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm nerede?+
3'Lü Tavuk Kıyma Dürüm fiyatları nereden geliyor?+
Popüler bölgeler