3-4 Kişilik (500 Gr.)
Şehrimde en iyisini bul →9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 523₺
Özet
3-4 Kişilik (500 Gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 523₺. En uygun şehir İstanbul (~450₺), en pahalı Bursa (~549₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 523₺.
Türkiye'de en beğenilen 3-4 Kişilik (500 Gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Has Adıyaman Çiğ Köfte Serhat Kürklü, Zeytinburnutelsiz, İstanbul★ 4.5%492Meşhur Adıyaman Çiğköftecisitelsiz, İstanbul★ 4.2%433Çiğ Köfteci Hasan Ustaerikli, Bursa★ 4.2%314Adıyamanlı Çiğ Köfteci Hasan Ustabaglaralti, Bursa★ 4.0%41
En iyi 3-4 Kişilik (500 Gr.) nerede?
İlçendeki en iyi 3-4 Kişilik (500 Gr.) adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Zeytinburnu3 restoranBursa · Yıldırım3 restoranİstanbul · Bahçelievler1 restoranBursa · Gürsu1 restoranBursa · Osmangazi1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon 3-4 Kişilik (500 Gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~523₺. En uygun şehir İstanbul (~450₺), en pahalı Bursa (~549₺).
Türkiye'de en iyi 3-4 Kişilik (500 Gr.) nerede?+
3-4 Kişilik (500 Gr.) fiyatları nereden geliyor?+