yebunu.com
ENYakınımda bul

200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 200₺
Özet
200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 200₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen 200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiğ Köfteci Rızobostanli, İzmir 4.5%56

En iyi 200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü nerede?

İlçendeki en iyi 200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~200₺.

Türkiye'de en iyi 200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiğ Köfteci Rızo (İzmir) öne çıkıyor.

200gr Çiğ Köfte Dürüm Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler