2'li Trend Büyük Boy Pizza
Şehrimde en iyisini bul →8 restoran tarandı
Özet
2'li Trend Büyük Boy Pizza, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 8 restoranda sunuluyor.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen 2'li Trend Büyük Boy Pizza adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Pasaport Pizzacebeci, İstanbul★ 4.5%962Pasaport Pizzaİstanbul★ 4.5%933Pasaport Pizzafevzi cakmak, İstanbul★ 3.8%434Pasaport Pizzahasanpasa, İstanbul★ 3.8%355Pasaport Pizzamehmet akif, İstanbul★ 2.8%256Pasaport Pizzaataturk, İstanbul★ 2.2%16
En iyi 2'li Trend Büyük Boy Pizza nerede?
İlçendeki en iyi 2'li Trend Büyük Boy Pizza adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Eyüpsultan1 restoranİstanbul · Kartal1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranİstanbul · Pendik1 restoranİstanbul · Sultangazi1 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranİstanbul · Sancaktepe1 restoranİstanbul · Çekmeköy1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Türkiye'de en iyi 2'li Trend Büyük Boy Pizza nerede?+
Yorum-bazlı lezzet analizinde Pasaport Pizza (İstanbul) öne çıkıyor.
2'li Trend Büyük Boy Pizza fiyatları nereden geliyor?+