(2) kişilik klasik
Şehrimde en iyisini bul →17 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 600₺
Özet
(2) kişilik klasik, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 17 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 600₺. En uygun şehir İstanbul (~440₺), en pahalı Antalya (~1.499₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 600₺.
Türkiye'de en beğenilen (2) kişilik klasik adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Ada Künefeselcukbey, Bursa★ 4.0%422Hasanzade Künefe Ve Katmercay, İzmir★ 3.9%203Yağlıcıoğlu Baklava Dondurmakayabasi, İstanbul★ 3.6%204Tostçu Mahmutmerkez, İstanbul★ 3.4%175Tuğcanlar Kokoreç & Köfteyenigun, Antalya★ 3.4%17
En iyi (2) kişilik klasik nerede?
İlçendeki en iyi (2) kişilik klasik adreslerini karşılaştır.
Antalya · Alanya4 restoranBursa · Yıldırım2 restoranİzmir · Buca1 restoranKayseri · Özvatan1 restoranİzmir · Bayraklı1 restoranBursa · Nilüfer1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranAntalya · Muratpaşa1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Avcılar1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoranOsmaniye · Toprakkale1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon (2) kişilik klasik kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~600₺. En uygun şehir İstanbul (~440₺), en pahalı Antalya (~1.499₺).
Türkiye'de en iyi (2) kişilik klasik nerede?+
(2) kişilik klasik fiyatları nereden geliyor?+