yebunu.com
ENYakınımda bul

1 Kilo Çıtır Kelebek

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 725₺
Özet
1 Kilo Çıtır Kelebek, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 725₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen 1 Kilo Çıtır Kelebek adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hayalet İzgaraİstanbul 4.5%56

En iyi 1 Kilo Çıtır Kelebek nerede?

İlçendeki en iyi 1 Kilo Çıtır Kelebek adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Tuzla1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 1 Kilo Çıtır Kelebek kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~725₺.

Türkiye'de en iyi 1 Kilo Çıtır Kelebek nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hayalet İzgara (İstanbul) öne çıkıyor.

1 Kilo Çıtır Kelebek fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler