yebunu.com
ENYakınımda bul

1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz)

Şehrimde en iyisini bul →
15 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 510₺
Özet
1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 15 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 510₺. En uygun şehir İstanbul (~435₺), en pahalı İzmir (~550₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 510₺.

İstanbul435₺
İzmir550₺

Türkiye'de en beğenilen 1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiğköfteci Sırrı Ustayildiztabya, İstanbul 4.5%362Çiğ Köfteci Mahmut Ustafevzi cakmak, İstanbul 4.2%403Adıyamanlı Çiğköfteci Yusuf Ustayenimahalle, İstanbul 3.9%50

En iyi 1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) nerede?

İlçendeki en iyi 1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karabağlar2 restoranSamsun · Atakum1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranSamsun · İlkadım1 restoranİstanbul · Bahçelievler1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranAnkara · Çankaya1 restoranİzmir · Balçova1 restoranİzmir · Menemen1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Bağcılar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~510₺. En uygun şehir İstanbul (~435₺), en pahalı İzmir (~550₺).

Türkiye'de en iyi 1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiğköfteci Sırrı Usta (İstanbul) öne çıkıyor.

1 kg Çiğköfte (Garnitürsüz) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler