yebunu.com
ENYakınımda bul

1 Kg Aile Kanat Menüsü

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı
Özet
1 Kg Aile Kanat Menüsü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen 1 Kg Aile Kanat Menüsü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kanatçı Sedatkazim karabekir, Kocaeli 3.8%50

En iyi 1 Kg Aile Kanat Menüsü nerede?

İlçendeki en iyi 1 Kg Aile Kanat Menüsü adreslerini karşılaştır.

Kocaeli · Darıca2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi 1 Kg Aile Kanat Menüsü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kanatçı Sedat (Kocaeli) öne çıkıyor.

1 Kg Aile Kanat Menüsü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler