yebunu.com
ENYakınımda bul

0 No (4-6 Kişilik) Pastalar

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 1.150₺
Özet
0 No (4-6 Kişilik) Pastalar, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 1.150₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen 0 No (4-6 Kişilik) Pastalar adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Şeker Ahmetbaglaralti, Bursa 4.1%20

En iyi 0 No (4-6 Kişilik) Pastalar nerede?

İlçendeki en iyi 0 No (4-6 Kişilik) Pastalar adreslerini karşılaştır.

Bursa · Yıldırım1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon 0 No (4-6 Kişilik) Pastalar kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~1.150₺.

Türkiye'de en iyi 0 No (4-6 Kişilik) Pastalar nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Şeker Ahmet (Bursa) öne çıkıyor.

0 No (4-6 Kişilik) Pastalar fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler