yebunu.
SOKAK LEZZETLERİ · 100 YİL · BAGCİLAR

Hacı Usta Çiğ Köfte Cengiz Usta — menü

Çiğ Köfte

Kiloluk Çiğ Köfte (1 kg)
675 ₺ Trendyol
Aile Boyu Çiğ Köfte (750 gr)
560 ₺ Trendyol
Yarım Kiloluk Çiğ Köfte (500 gr)
400 ₺ Trendyol
Yarım Porsiyon Çiğ Köfte ( 250 Gr)
300 ₺ Trendyol
Çiğ Köfte Dürüm (100gr.)
140 ₺ Trendyol
Çiğ Köfte Mega Dürüm (150gr.)
180 ₺ Trendyol
Doritoslu Çiğ Köfte Mega Dürüm (150 gr)
200 ₺ Trendyol
Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm (100 gr)
160 ₺ Trendyol

Yan Lezzetler

Nar Ekşisi (20 gr)
10 ₺ Trendyol
Acı Sos (20 gr)
10 ₺ Trendyol
Adet Lavaş
10 ₺ Trendyol

İçecekler

Sütaş Ayran ( 175 Ml )
40 ₺ Trendyol
Sütaş Ayran ( 275 Ml )
50 ₺ Trendyol
Sütaş Litrelik Ayran ( 1 L)
110 ₺ Trendyol
Çobanpınar Su (500 ml)
20 ₺ Trendyol
Doğanay Acılı Şalgam
50 ₺ Trendyol
Doğanay Acısız Şalgam
50 ₺ Trendyol
By Ayrancı Acılı Ayran
50 ₺ Trendyol
By Ayrancı Ekşi Ayran
50 ₺ Trendyol
By Ayrancı Naneli Ayran
50 ₺ Trendyol
Cola Turka (330 ml)
70 ₺ Trendyol
Fanta (330 ml)
70 ₺ Trendyol
Beypazarı Sade Maden Suyu (200 Ml)
40 ₺ Trendyol
Coca Cola (330 ml)
70 ₺ Trendyol
Pepsi (330 ml)
70 ₺ Trendyol
Doğanay Acılı Şalgam Suyu (1 lt)
110 ₺ Trendyol
Doğanay Acısız Şalgam Suyu (1 lt)
110 ₺ Trendyol
Sırma Limonlu Soda (200 ml)
35 ₺ Trendyol
Sırma Elmalı Soda (200 ml)
35 ₺ Trendyol
Sırma Karadutlu Soda (200 ml)
35 ₺ Trendyol